UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „BŁĘKITNY DELFIN” PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 37 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BYDGOSZCZY

Uczniowski Klub Sportowy "Błękitny Delfin" działa od maja 1994 roku. W tej chwili zrzesza około 80 dziewcząt. W sportowych zajęciach uczestniczą dziewczęta z klas III - VII. Zajęcia otwarte dla dziewcząt chcących spróbować swoich sił w sporcie odbywają się we wtorki od godziny 16.30 do 17.30 i w soboty od 9.30 do 10.45.

Na początku prowadzone są zajęcia Małego Delfina - uczestniczą w nich dzieci z klas II - III oraz dzieci, które chcą spróbować swoich sił w zabawie w koszykówkę z klas IV. Uczestniczące w zajęciach dziewczęta na co dzień są uczennicami bydgoskich szkół podstawowych. Są to zajęcia otwarte. Mogą w nich uczestniczyć dziewczęta z SP37 jak również z innych szkół podstawowych.

Zachęcamy do przyjścia na zajęcia z koleżankami. Zawsze warto spróbować swoich sił!

Po wstępnej selekcji dziewczęta uczące się w klasach sportowych reprezentują Błękitny Delfin w rozgrywkach Kujawsko - Pomorskiego Związku Koszykówki w kategoriach:

U-11 zuchy - uczennice klas IV, U-12 żaczki - uczennice klas V, U-13 młodziczki młodsze - uczennice klas VI, U-14 młodziczki - uczennice klas VII.

Trenerzy pracujący z grupami:

Tomasz Jankowski - telefon 692 511 097 adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paweł Osiński - telefon 692 110 695 adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bieżące informacje jak również wiele zdjęć i filmików dostępnych jest na naszych stronach internetowych.

Profil Błękitnego Delfina na facebooku