Dnia 20.03.2018r. w świetlicy szkolnej odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt."Zwierzęta" i konkurs plastycznypt. "Zwierzęta Egzotyczne". W konkursie wzięły udział dzieci z naszej szkoły i zaproszonej  Szkoły Muzycznej  wrazz rodzicami. Jury w składzie; Pan Dyrektor Marek Dobucki i Pani Małgorzata Najdowska ze świetlicy szkolnej czuwali nad prawidłowym przebiegiem spotkania .I miejsce w konkursie recytatorskim zdobyła Zuzia Gronowska ze Szkoły Muzycznej,II miejsce Antonina Wrębel ze Szkoły Muzyczne,j III miejsce Mateusz Świtała z SP 37. Natomiast w konkursie plastycznym zwyciężyła Nadia Kosek z SP 37, II miejsce zajęła Kaja Maciejczyk ze Szkoły Muzycznej, III miejsce Antonina Jaster z SP 37.Wszystkim uczestnikom gratulujemy i bardzo dziękujemy za uczestnictwo w spotkaniu. Całość przygotowały i prowadziły: Małgorzata Przybylinska , Eugenia Gwiazdowska i Małgorzata Najdowska ze świetlicy szkolnej.