Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi

Co roku Klub Wiewiórka organizuje Kiermasz Bożonarodzeniowy. Nasze stoisko oferuje przeróżne ozdoby choinkowe, sianko, opłatki, słodkie wypieki czy tradycyjną ponisecję. Tegoroczna zbiórka dedykowana jest dzieciom z Syrii, które w tym okresie cierpią z powodu zimy i panującego tam głodu. Wojna, która toczy się od 7 lat  na terenie Syrii dotkliwie dotyka ich mieszkańców. Cztery lata temu mieliśmy okazję poznać Hanię, która urodziła się w Damaszku i wraz z rodzicami i rodzeństwem przywędrowała do Bydgoszczy . Uczęszczała do naszej szkoły i była członkiem Klubu Wiewiórka. Hania dużo nam opowiadała o Syrii. Bardzo dobrze mówiła po Polsku. Teraz my  pomagamy jej rodakom, którzy pozostali w kraju. Na konto UNICEFU, który organizuje zbiórkę prześlemy 500,00 zł.  Hojność tych, którzy odwiedzili nasze stoisko pozwoli na wspomóc dzieci w Kenii i Ekwadorze. Dorzucimy się też do akcji Góra Grosza, która prowadzi Samorząd Uczniowski. Dziękujemy wszystkim za tak udaną akcję- wiewiórki.