5 grudnia o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 37 z na holu parteru odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu wiedzy o historii i tradycji świąt Bożego Narodzenia

"Wiem wszystko o Bożym Narodzeniu".

W konkursie brali udział uczniowie z klas trzecich bydgoskich szkół podstawowych i gmin ościennych. Konkurs był rozgrywany na szkolnej platformie edukacyjnej w Internecie.  Największą wiedzą wykazał się uczeń Filip Mendecki reprezentujący Szkołę Podstawowa nr 1 w Solcu Kujawskim. Laureaci odbierając nagrody, spotkali się z p. Andersenem, który im opowiedział o zarozumiałej choince /w postać Andersena wcielił się aktor - Teatru Alternatywnego p. Michał Zdeb/. Dzieci z klasy 1b zaśpiewały pastorałkę p. W. Chotomskiej. Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy udziału i uzyskanego sukcesu.

 finał konkursu w Szkole Podstawowej nr 37 w Bydgoszczy "Wiem wszystko o Bożym Narodzeniu"

Jeden z naszych uczestników obecnie przebywa na oddziale dzieci przewlekle chorych. Nawet poważna choroba nie przeszkodziła Wojtkowi w zdobyciu wyróżnienia w konkursie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowie i gratulujemy sukcesu

 

 finał konkurus w Szkole Podstawowej nr 37 w Bydgoszczy "Wiem wszystko o Bożym Narodzeniu"

Autorzy projektu: Beata Szymańska oraz Sławomir Kamzol