Rozstrzygnięcie  konkursu na "List do Jana Pawła II w dniu Jego setnych urodzin"

         Z okazji obchodzenie w dniu 18 maja rocznicy setnych urodzin Papieża Jana Pawła II, został ogłoszony konkurs literacki wśród dzieci z klas 1-3. W ten sposób mogliśmy się włączyć w obchody tak doniosłej chwili.

Patronat honorowy nad konkursem objął ks. Prałat Teodor Paradowski  Proboszcz Parafii Świętych  Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy.

Laureaci;

I miejsce    Kamil Miszewski z klasy 1b

II miejsce Jessica Waszkiewicz z klasy 2a raz Rinat Bandarenko z klasa 2b

 

Wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego na uroczystym apelu. Dzieci otrzymają: dyplom, książki wraz z dedykacją Patrona konkursu, limitowany magnes z kolekcji Polskiej Fundacji Dla Afryki oraz słodycze.

Dzieciom, które wzięły udział w konkursie serdecznie gratuluję i dziękuje za udział w konkursie- organizator Beata Szymańska