Drodzy Rodzice i Opiekunowie

1 września Wasze pociechy rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Dla wielu z Was będzie to być może pierwsze zetknięcie ze szkołą od czasu własnej edukacji, inni posyłają do pierwszej klasy już kolejne dziecko. W trosce, aby kontakt ze szkołą przyniósł jak najmniej stresu i niepotrzebnych wydatków przedstawiamy

„Niezbędnik pierwszoklasisty” na rok szkolny 2020/2021

✓ Tornister - zwróćmy uwagę, by był nie tylko ładny, ale przede wszystkim lekki.

✓ Piórnik - niezbędne wyposażenie to: kredki ołówkowe,3 ołówki, długopis, gumka, klej w sztyfcie, linijka, nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami, temperówka.

✓ Wyprawka plastyczna – blok techniczny biały, blok techniczny kolorowy, blok rysunkowy, papier kolorowy, plastelina, farby plakatowe, pędzelki, kredki ołówkowe i świecowe, pastele, krepa, pisak sucho ścieralny, papierowa teczka.

✓ Podręczniki i ćwiczenia dzieci otrzymują w ramach dotacji, a zamówieniem i dostarczeniem ich wprost do rąk pierwszoklasistów zajmuje się szkoła.

✓ Zeszyty – zeszyt w podwójne linie, zeszyt w kratkę, zeszyt do informacji.

✓ Strój do wychowania fizycznego (biała koszulka, spodnie krótkie i dresowe).

Byłoby wprost idealnie, jeśli wszystkie rzeczy Państwa dziecka będą w miarę możliwości podpisane.

Każdemu dziecku zapewniamy szafkę do przechowywania własnych przyborów.

Do zobaczenia 1 września.