Drodzy Uczniowie, Rodzice,

          Z okazji Światowego Dnia Pisania Listów zwracamy się do Was z apelem, czynimy to z wielką troską o nasze wspólne dobro jakim jest zdrowie i wspólne bezpieczeństwo. Przypominamy o konieczności noszenia masek na terenie szkoły i stosowania zasad bezpieczeństwa.
        To jak przejdziemy ten trudny czas zależy wyłącznie od nas samych.
Apelujemy również o śledzenie komunikatów jakie pojawią się w najbliższym czasie w prasie , telewizji i Internecie. Prosimy, czytajcie informacje , które umieszczone zostaną na naszej stronie lub też przesłane zostaną inną drogą. Komunikujmy się.

        Szanowni Uczniowie, Rodzice, pamiętajmy także o tych , którzy potrzebują naszej pomocy, o samotnych ludziach, naszych sąsiadach, najbliższych. Zatroszczmy się o nich. Może dobrym sposobem będzie napisanie do nich listu?

Z wyrazami szacunku