Ogólnopolska kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Opublikowano: 2021-06-18 12:27, Numer artykułu: 35079 , Autor: D.Wojtysiak

W dniu 17.06.2021 w Miejskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość  wręczenia nagród między innymi za udział w  ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" 2020 r. W jej ramach odbyły się 4 konkursy plastyczne: "Wehikuł czasu", "Tymek i Tola na ekologicznej ścieżce", "Sport to zdrowie- pocztówka dla przyjaciela", "Rozwiąż krzyżówkę". Wzięły w nich udział dzieci z naszej szkoły zapisane do świetlic socjoterapeutycznych Pani Beaty Szymańskiej i Pani Doroty Wojtysiak. Wśród 1299 uczestników wyróżnienie w konkursie plastycznym "Wehikuł czasu" otrzymali:
                                              - Eryk Smosarski - klasa 2b

- Tadeusz Trempała - klasa 2b

- Kinga Trysko - klasa 2b

- Emma Graczyk - klasa 2b

- Jakub Walczak - klasa 2a

Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Dorota Wojtysiak