Próbny egzamin ósmoklasisty 17,18,19.03.2021r.

Opublikowano: 2021-11-11 14:43, Numer artykułu: 37273 , Autor: M.Serafin

W dniach 17 – 18 – 19 marca 2021 r. klasy 8 uczestniczą w Próbnym Egzaminie Ósmoklasisty . Uczniowie klas ósmych przychodzą na egzamin do szkoły  zgodnie z planem (Załącznik 1) i zachowaniem Procedur Bezpieczeństwa ze szczególnym zwróceniem uwagi na dezynfekcję rąk przy wejściu do budynku, zakrywania ust i nosa maseczką i zachowania dystansu społecznego. Szczegółowe procedury zawiera Załącznik 2.

Egzamin Próbny jest formą przygotowania uczniów do Egzaminu Ósmoklasisty, który odbędzie się w maju 2021 r.

Dzięki Próbnemu Egzaminowi uczniowie:

• zapoznają się z procedurami egzaminu,
  • sprawdzą poziom swojej wiedzy,
  • poznają rodzaje zadań egzaminacyjnych,
  • nabędą doświadczenia związanego z przebiegiem egzaminu – co znacznie obniży stres na właściwym egzaminie.

Prosimy Rodziców o zadbanie, by dziecko wzięło udział w Egzaminie Próbnym.
W dniach 18 i 19.03.2021r. od 5. gogziny lekcyjnej (11:50) uczniowie klas ósmych mają lekcje online według planu.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w Próbnym Egzaminie Ósmoklasisty.
Życzymy wszystkim uczniom uzyskania jak najlepszych wyników na egzaminie na miarę swoich możliwości.
Życzymy powodzenia!

Dyrektor i Grono Pedagogiczne