Rekrutacja do klas 1 szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024

Poniżej link do naboru:

Strefa Ósmoklasisty

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

uprzejmie informujemy, iż administrator systemu naborowego "VULCAN" w dniu 11 maja 2023 r. w godz. 14:00 – 15:00 poprowadzi (na żywo) dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych oraz ich rodziców, wydarzenie w portalu YouTube nt.:

„Co należy zrobić, aby dostać się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej?”

W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań w sprawie prowadzonej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024.

Mając na uwadze powyższe proszę o udostępnienie informacji wszystkim zainteresowanym kandydatom do szkół ponadpodstawowych oraz ich rodzicom.

Poniżej przekazujemy link do spotkania:

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych: KLIK

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym, dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych, filmem instruktażowym, który ułatwi przejście przez proces rekrutacji w systemie Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN.
Link do przewodnika: KLIK

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2023/2024

Terminy dotyczą szkół policealnych, branżowych szkół II stopnia oraz szkół dla dorosłych  na rok szkolny 2023/2024. Harmonogramy do tych szkół są ogłaszane przez właściwego kuratora oświaty.

Najważniejsze informacje