Solidarni z Ukrainą!

SZKOLNE KOŁO PCK  WRAZ PCK ORGANIZUJE POMOC DLA UKRAINY

Ogłaszamy zbiórkę darów rzeczowych

Zbieramy:

PRZYBORY SZKOLNE: plecakizeszyty, długopisy, kredki, ołówki, bloki itp.

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWĄ: konserwy, olej, cukier, makarony, mąkę, kaszę, ryż, herbatę, kawę, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

ŚRODKI OPATRUNKOWE (zwłaszcza na zranienia i oparzenia): koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków .

Wszystkich, którzy są sercem z Ukrainą i dramatem jaki się tam w chwili obecnej odbywa, prosimy o pomoc i wzięcie udziału w zbiórce.

Dary przynosimy (od poniedziałku 28 lutego br. do odwołania) do wychowawców, którzy przekażą je szkolnemu koordynatorowi.

Koordynator akcji
Ewa Ligman

Dziękuję za pomoc i serce
Dyrektor Marek Dobucki