Wyniki Gwiazdkowego Konkursu Świątecznego!

Z radością informujemy, że jury Gwizdkowego Konkursu Świątecznego po zapoznaniu się ze wszystkimi nagraniami życzeń uczniów postanowiło przyznać miejsca i nagrodzić uczniów:

I miejsce – Artur Rzhevskyi z kl. IV s
II miejsce – Oskar Wanczura z kl. VI s
III miejsce – Adam Lisowski z kl. IV s

Wyróżnienia otrzymali uczniowie:
Wiktoria Mrówczyńska z kl. VI s i Blanka Mikołajczyk z kl. IV a.

Bardzo dziękujemy za aktywny udział w konkursie, przygotowanie pięknych, autorskich życzeń, świątecznej oprawy i nakręcenie filmików. Nagrody i okolicznościowe dyplomy przekażemy po powrocie do nauki stacjonarnej. Wyrażamy nadzieję, że dzięki serdecznym życzeniom płynącym od naszych uczniów, tegoroczne święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok będą pełne radości, optymizmu i szczęścia.
Dyrekcji, Pracownikom Szkoły, Uczniom i ich Rodzicom, a także Sympatykom Szkoły Podstawowej nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy życzymy Wesołych Świąt!

p. Emilia Chrebor –Paciorek
p. Przemysław Fryza