W 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

II wojna światowa to doświadczenie, które Polacy dźwignęli z wielkim honorem.

Czytaj więcej!

Bydgoskie Półkolonie - lato 2021

Właśnie zakończyliśmy cztery turnusy Bydgoskich Półkolonii - lato 2021. Dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach- produkowały: mydełka glicerynowe, świece żelowe, slime, tęczowe ekologiczne torby, las w słoiku. Stworzyły własne roboty, wspinały się po ściankach Centrum Wspinaczkowego Spider. Były w uwielbianym przez siebie Family Parku, gdzie zabawy łączyły się z wizytą u Profesora Ciekawskiego itp.

Czytaj więcej!

Lista dzieci przyjętych na Bydgoskie Półkolonie 2021.

Z przyjemnością informujemy, że od najbliższego poniedziałku 28.06.2021 rozpoczynamy w naszej szkole 4 tygodniowe turnusy Bydgoskich Półkolonii.

Czytaj więcej!

Wyniki naboru na Bydgoskie Półkolonie 2021

Informujemy, że zakończyliśmy postępowanie rekrutacyjne do Programu „Bydgoskie półkolonie 2021” .
Poniżej zamieszczamy listę zakwalifikowanych dzieci informując, że będą uczęszczały na wybrane przez siebie turnusy. Przypominamy o obowiązku opłacenia kosztów pobytu dziecka na półkoloniach do dnia 21.06.2021 na konto szkoły. Szczegóły są podane poniżej.

Czytaj więcej!

Projekt unijny "Nowoczesny Uniwersytet".

15 maja 2021 roku zakończyła się trzecia edycja projektu unijnego "Nowoczesny Uniwersytet", w którym brała udział nasza szkoła. Uczestniczyli w nim studenci UKW oraz uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcą Dorotą Wojtysiak.

Czytaj więcej!

Na rowerach wracamy do normalności!!!

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców oraz wszystkich nauczycieli do udziału w projekcie "Puchar Rowerowej Stolicy Polski".

Czytaj więcej!

Projekt "Kozy dla rodzin z Kenii".

Projekt „Kozy dla rodzin w Kenii" jest realizowany przez Fundację Help Furaha. Honorowy Patronat nad projektem objęła Gmina Kozy w Polsce.

Czytaj więcej!

BYDGOSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2022 - wybieraMY

Czas tylko do północy 21 maja! Konsultacje społeczne w sprawie kolejności realizacji inwestycji miasta Bydgoszczy

Od 22 marca do 21 maja br. trwają konsultacje społeczne związane z wyborem przez mieszkańców kolejności realizacji inwestycji miasta Bydgoszczy.

Swoje opinie mieszkańcy mogą wyrazić za pomocą karty konsultacyjnej dostępnej na stronie www.bydgoszcz.pl/wybieraMY.

Czytaj więcej!

Diecezjalny konkurs „Eucharystia – autostrada do nieba”.

Prawie 300 uczniów z kilkudziesięciu szkół diecezji bydgoskiej wzięło udział w konkursach nawiązujących do słów bł. Carlo Acutis’a „Eucharystia – autostrada do nieba”.
Uczennica kl. 7 b Blanka Nieczaj zdobyła III miejsce w kategorii prezentacja multimedialna!

Czytaj więcej!

Zbliża się 675 rocznica urodzin Bydgoszczy.

KOCHAMY NASZE MIASTO!
19 kwietnia 1346r. "Kazimierz III, z bożej łaski król Polski" nadał prawa miejskie Bydgoszczy. W związku ze zbliżającą się 675 rocznicą urodzin naszego miasta- dla uczczenia tej okazji- przygotowałyśmy dla uczniów z klas 4-8 zajęcia online, a także szereg ciekawych konkursów.

Czytaj więcej!