Bydgoskie Półkolonie 2022

Opublikowano: 2023-02-27 21:00, Numer artykułu: 55882 , Autor: D.Wojtysiak

Zakończyliśmy cztery tygodniowe turnusy półkolonii. Dzieci uczestniczyły w wielu atrakcjach: były Warsztaty z Uśmiechem na których wykonaliśmy śliczne świece żelowe, las w słoiku, doniczki z roślinkami oraz malowaliśmy piaskiem. Z Akademią Wynalazców wykonywaliśmy doświadczenia oraz budowaliśmy roboty z klocków lego. Tańczyliśmy z instruktorem Szkoły Tańca Tercja; wspinaliśmy się po ściankach Centrum Wspinaczkowego Spider. Uczestniczyliśmy w grze terenowej oraz oglądaliśmy zwierzęta w ZOO. Malowaliśmy kubki z Panią Gliną; mieliśmy  bardzo atrakcyjne zajęcia w Muzeum Kanału Bydgoskiego, oraz byliśmy w uwielbianym przez dzieci Family Parku. Na zakończenie każdego tygodnia w kinie Helios, oglądaliśmy filmy: "Dektektyw Bruno" ,"Za duży na bajki" "Niezgaszalni" oraz "Buzz Astral".

Do zobaczenia w przyszłym roku!!!

Kierownik półkolonii Dorota Wojtysiak