Festyn "Dzień Dziecka 2023"

Opublikowano: 2023-05-31 22:14, Numer artykułu: 69304 , Autor: M.Dobucki

FESTYN

1 czerwca 2023 roku w godzinach od 9.00 do12.30 odbędzie się na terenie szkoły festyn z okazji Dnia Dziecka połączony z Dniem Patrona.

Wychowawcy klas 4-8 spotykają się z uczniami w swoich salach o godz.9.00 i 12.15, aby sprawdzić obecność. Festyn rozpoczyna się o godzinie 9.15.

Zajęcia z uczniami:

Parter

sala nr 6 „Klockolandia” – M.Grzybczyńska, K.Nahorny-Martynowska

sala nr 5 „Kolorowy świat mozaiki” – K.Cieplik, M.Banaszewska

sala nr 4 „Kolorowy świat dzieci” – D.Wojtysiak, M.Najdowska

sala nr 3 Kalambury – M.Bujewska

Uczniowie klas 1-3 przechodzą z sali do sali i uczestniczą w zabawach do godz. 11.00. Następnie zapoznają się z ofertą pozostałych nauczycieli, pozostają pod opieką wychowawców.

sala gimnastyczna/ Orlik Konkurencje sportowe – E.Ligman, E.Jankowska, T.Jankowski, P.Osiński

Kawiarenka – ciasta rodziców, inne propozycje kulinarne (grochówka, kiełbasa).

I piętro

sala 107 Karaoke – J.Solarska

biblioteka szkolna Wystawa wydawnictwa TMMB- Rok TMMB – M.Bryfczyńska, E.Chrebor-Paciorek

hol lub boisko szkolne (wzdłuż budynku)  Gry i zabawy językowe. Konkurs o patronie szkoły – M.Sawistowska, K.Pesta. M.Staśkiewicz, M.Gowor

II piętro

sala 202 Turniej gier – U.Kurowska, I.Albińska

sala 209 Empiriusz-pokaz, doświadczenia z fizyki i biologii, mikroskopy – D.Madziar, A.Rapacka-Gackowska ( co godzinę doświadczenia)

Wszyscy nauczyciele sprawują opiekę nad uczniami. Harmonogram dyżurów będzie podany.

Świetlica szkolna prowadzi zajęcia opiekuńcze wg planu, od 7.00 do 17.00 dla dzieci pracujących rodziców.

1 czerwca 2023r. obiady nie będą wydawane.