Innowacja pedagogiczna "Write me soon"

Pozdrowienia od 6s!
W tym roku szkolnym na naszych lekcjach języka angielskiego prowadzona jest innowacja pedagogiczna pt.: „Write me soon” z panią Joanną Rosenkiewicz. W ramach tego projektu uczniowie naszej klasy wysyłają listy w języku angielskim do uczniów klasy 6 Szkoły Podstawowej w Lnianie. Dzięki temu nie tylko poznajemy nowych kolegów i koleżanki, ale przede wszystkim utrwalamy słownictwo i ćwiczymy pisanie wypowiedzi pisemnej. Same korzyści! :)

W naszej klasie panuje miła i przyjemna atmosfera. Codziennie chodzimy na wspólne treningi koszykówki i wspólnie spędzamy czas. Jesteśmy klasą sportową, dlatego często jeździmy na różne zawody koszykówki. W naszej szkole mamy też klub sportowy Błękitny Delfin, do którego należą dziewczyny z naszej klasy.

Pozdrawiamy naszych nowych kolegów i koleżanki z SP w Lnianie!

PS: Rozpoznajecie nas na zdjęciu?

Pozdrowienia w imieniu całej klasy 6s, Artur Rzhevskyi