Lista dzieci przyjętych na Bydgoskie Półkolonie 2022 w Szkole Podstawowej nr 37
Bydgoskie Półkolonie w naszej szkole trwają cztery tygodniowe turnusy od 27.06. W każdy poniedziałek zaczynający nowy turnus zapraszamy Rodziców z dziećmi na godzinę 8.00. Odbędzie się wtedy zebranie, na którym zostanie przedstawiony program i zasady obowiązujące na półkoloniach.
Oto lista dzieci przyjętych na pókolonie, stan na dzień 21.06.2022 godzina 15.00; aktualizacja na dzień 22.06 godzina 12.00
Nazwisko |
Imię |
Tydzień półkolonii |
Tydzień półkolonii |
Zalewska |
Martyna |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Bondarenko |
Rinat |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Bączyński |
Wojciech |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Grochulska |
Karolina |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Fornal |
Maciej |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Ziontkowska |
Laura |
I tydzień 27VI-01VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Dzięcielewski |
Tymoteusz |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Pioterek |
Aleksander |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Tymek |
Julia |
I tydzień 27VI-01VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Tomasik |
Jan |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Dudek |
Bartosz |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Stańczak |
Fabian |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Małaszek |
Zuzanna |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Paprota |
Marcel |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Dąbrowski |
Kacper |
I tydzień 27VI-01VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Petrychenko |
Sofiia |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Petrychenko |
Solomiia |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Went |
Krystian |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Went |
Błażej |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Malarska |
Amelia |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Chwederowicz |
Nicole |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Kuźmiński |
Antoni |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Zadeh |
Stanisław |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Zadeh |
Maria |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Zieliński |
Kacper |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Trysko |
Zuzanna |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Trysko |
Kinga |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Olszewska |
Alicja |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Piątkowska |
Pola |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Żolik |
Jagoda |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Jankowska |
Pola |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Ćwikła |
Anna |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Szymański |
Leon |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Rutkowska |
Hanna |
II tydzień 04VII-08VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Rutkowski |
Leon |
II tydzień 04VII-08VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Pomietło |
Hubert |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Walczak |
Tymoteusz |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Sośnicki |
Rafał Adam |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Piotrowski |
Kacper |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Śliwa |
Stanisław Bernard |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Żyta |
Michalina |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Murawski |
Jan |
III tydzień 11VII-15VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Głowska |
Natalia |
III tydzień 11VII-15VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Ramirez |
Benjamin |
IV tydzień 18VII-22VII |
|
Drzewiecki |
Marcel Olaf |
IV tydzień 18VII-22VII |
|
Dziemian |
Adrian Hubert |
IV tydzień 18VII-22VII |
|
Dziemian |
Agata Lidia |
IV tydzień 18VII-22VII |
|
Stobodeniuc |
Weronika |
IV tydzień 18VII-22VII |
|
Stobodeniuc |
Anastasia |
IV tydzień 18VII-22VII |
|
Sydorchuk |
Andrii |
I tydzień 27VI-01VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Sydorchuk |
Kataryna |
I tydzień 27VI-01VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Omelchyk |
Daniil |
I tydzień 27VI-01VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Ovchynnikova |
Anzhelina |
I tydzień 27VI-01VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Kravets |
Sofiia |
I tydzień 27VI-01VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Sise |
Jordan |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Rutkiewicz |
Jessica |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Kos |
Paulina |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Kos |
Alan |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Płotka |
Emil |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Ostapchuk |
Daryna |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Pasika |
Jakub |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Ryznar |
Brian |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Jeske |
Estera |
I tydzień 27VI-01VII |
|
Wolland |
Miłosz |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Szachta |
Alan |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Walczak |
Maksymilian |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Walczak |
Jakub |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Konovalova |
Oleksandra |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Sikora |
Zuzanna |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Hames |
Liliana |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Piernik |
Pola |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 04VII-08VII |
Morawska |
Milena Agata |
II tydzień 04VII-08VII |
|
Jurkiewicz |
Stanisław |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Krachuk |
Adrii |
II tydzień 04VII-08VII |
III tydzień 11VII-15VII |
Mrugowska |
Daria |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Bryła |
Nadia |
III tydzień 11VII-15VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Mikołajczyk |
Blanka |
III tydzień 11VII-15VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Włoch |
Jan |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Szymański |
Alan |
III tydzień 11VII-15VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Nowicki |
Ignacy |
IV tydzień 18VII-22VII |
|
Krutyrew |
Wladyslaw |
III tydzień 11VII-15VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Bartczak |
Wiktor |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Gassowski |
Igor |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Prusakowski |
Alan |
|
IV tydzień 18VII-22VII |
Prusakowski |
Oliwier |
|
IV tydzień 18VII-22VII |
Vatsiuk |
Hlib |
III tydzień 11VII-15VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Kotenko |
Polina |
III tydzień 11VII-15VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Romaniuc |
Daria |
III tydzień 11VII-15VII |
IV tydzień 18VII-22VII |
Szewczyk |
Oliwia |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Czerwiński |
Borys |
III tydzień 11VII-15VII |
|
Kryzhanowski |
Oleksander |
I tydzień 27VI-01VII |
II tydzień 4VII-8VII |
Kaszewski |
Miłosz |
II tydzień 4VII-8VII |
|
Do zobaczenia!!!
kierownik pókolonii w SP 37 Dorota Wojtysiak