Lista osób zakwalifikowanych do udziału w "Bydgoskich półkoloniach" w Szkole Podstawowej nr 37

Opublikowano: 2022-06-08 15:00, Numer artykułu: 54918 , Autor: D.Wojtysiak

Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do udziału w "Bydgoskich półkoloniach" W SP 37. Rodzic / opiekun prawny  uczestnika zobowiązany jest do dokonania opłaty za posiłki w wysokości 150 zł za tygodniowy turnus do dnia 15 czerwca( środa) na konto bankowe, którego numer znajduje się na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce "obiady". Prosimy w tytule przelewu podać imię i nazwisko dziecka oraz daty turnusu na który będzie uczęszczało.

 

Nazwisko

Imię

Tydzień półkolonii

Tydzień półkolonii

Tomasik

Jan

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII 

Zalewska

Martyna

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Bondarenko

Rinat

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Bączyński

Wojciech

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Grochulska

Karolina

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Fornal

Maciej

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Ziontkowska

Laura

I tydzień 27VI-01VII

III tydzień 11VII-15VII

Dzięcielewski

Tymoteusz

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Pioterek

Aleksander

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Tymek

Julia

I tydzień 27VI-01VII

III tydzień 11VII-15VII

Graś

Przemysław

I tydzień 27VI-01VII

 

Dudek

Bartosz

I tydzień 27VI-01VII

 

Stańczak

Fabian

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Małaszek

Zuzanna

I tydzień 27VI-01VII

 

Paprota

Marcel

I tydzień 27VI-01VII

 

Dąbrowski

Kacper

I tydzień 27VI-01VII

 

Petrychenko

Sofiia

I tydzień 27VI-01VII

 

Petrychenko

Solomiia

I tydzień 27VI-01VII

 

Went

Krystian

II tydzień 04VII-08VII

 

Went

Błażej

II tydzień 04VII-08VII

 

Malarska

Amelia

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Chwederowicz

Nicole

II tydzień 04VII-08VII

 

Kuźmiński

Antoni

II tydzień 04VII-08VII

 

Zadeh

Stanisław

II tydzień 04VII-08VII

 

Zadeh

Maria

II tydzień 04VII-08VII

 

Zieliński

Kacper

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Trysko

Zuzanna

II tydzień 04VII-08VII

 

Trysko

Kinga

II tydzień 04VII-08VII

 

Olszewska

Alicja

II tydzień 04VII-08VII

 

Piątkowska

Pola

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Żolik

Jagoda

II tydzień 04VII-08VII

 

Jankowska

Pola

II tydzień 04VII-08VII

 

Ćwikła

Anna

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Szymański

Leon

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Rutkowska

Hanna

II tydzień 04VII-08VII

IV tydzień 18VII-22VII

Rutkowski

Leon

II tydzień 04VII-08VII

IV tydzień 18VII-22VII

Pomietło

Hubert

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Walczak

Tymoteusz

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Sośnicki

Rafał Adam

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Piotrowski

Kacper

III tydzień 11VII-15VII

 

Śliwa

Stanisław Bernard

III tydzień 11VII-15VII

 

Żyta

Michalina

III tydzień 11VII-15VII

 

Murawski

Jan

III tydzień 11VII-15VII

IV tydzień 18VII-22VII

Głowska

Natalia

III tydzień 11VII-15VII

IV tydzień 18VII-22VII

Zaborowski

Marek

III tydzień 11VII-15VII

IV tydzień 18VII-22VII

Czerwiński

Borys

IV tydzień 18VII-22VII

 

Ramirez

Benjamin

IV tydzień 18VII-22VII

 

Drzewiecki

Marcel Olaf

IV tydzień 18VII-22VII

 

Dziemian

Adrian Hubert

IV tydzień 18VII-22VII

 

Dziemian

Agata Lidia

IV tydzień 18VII-22VII

 

Stobodeniuc

Veronika

IV tydzień 18VII-22VII

 

Stobodeniuc

Anastasia

IV tydzień 18VII-22VII

 

Sydorchuk

Andrii

I tydzień 27VI-01VII

IV tydzień 18VII-22VII

Sydorchuk

Kataryna

I tydzień 27VI-01VII

IV tydzień 18VII-22VII

Krasnytskiy

Vitaliy

I tydzień 27VI-01VII

III tydzień 11VII-15VII

Omelchyk

Daniil

I tydzień 27VI-01VII

IV tydzień 18VII-22VII

Ovchynnikova

Anzhelina

I tydzień 27VI-01VII

IV tydzień 18VII-22VII

Kravets

Sofiia

I tydzień 27VI-01VII

IVtydzień 18VII-22VII

Sise

Jordan

I tydzień 27VI-01VII

 

Rutkiewicz

Jessica

I tydzień 27VI-01VII

 

Kos

Paulina

I tydzień 27VI-01VII

 

Kos

Alan

I tydzień 27VI-01VII

 

Sosińska

Zuzanna

I tydzień 27VI-01VII

 

Płotka

Emil

I tydzień 27VI-01VII

 

Ostapchuk

Daryna

I tydzień 27VI-01VII

 

Pasik

Jakub

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Ryznar

Brian

I tydzień 27VI-01VII

 

Jeske

Estera

I tydzień 27VI-01VII

 

Kryzhanowskyi

Oleksander

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Wolland

Miłosz

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Ciszewski

Fabian

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Szachta

Alan

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Walczak

Maksymilian

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Walczak

Jakub

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Konovalova

Oleksandra

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Sikora

Zuzanna

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Hames

Liliana

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Piernik

Pola

I tydzień 27VI-01VII

II tydzień 04VII-08VII

Morawska

Milena Agata

II tydzień 04VII-08VII

 

Jurkiewicz

Stanisław

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Krachuk

Adrii

II tydzień 04VII-08VII

III tydzień 11VII-15VII

Mrugowska

Daria

III tydzień 11VII-15VII

 

Szewczyk

Oliwia

III tydzień 11VII-15VII

 

Bryła

Nadia

III tydzień 11VII-15VII

IV tydzień 18VII-22VII

Mikołajczyk

Blanka

III tydzień 11VII-15VII

IV tydzień 18VII-22VII

Włoch

Jan

III tydzień 11VII-15VII

 

Szymański

Alan

III tydzień 11VII-15VII

IV tydzień 18VII-22VII

Kubiak- Linka

Olaf

IV tydzień 18VII-22VII

 

Romaniuc

Daria

III tydzień 11VII-15VII

 IV tydzień 18VII-22VII

Nowicki

Ignacy

IV tydzień 18VII-22VII