Narodowe Święto Niepodległości w SP37

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w której wystąpiły uczennice klas 4-8 oraz dzieci z „zerówki”.
Chętne dzieci brały udział w konkursach plastycznych:
1. „Godło Rzeczypospolitej Polskiej” dla klas 0-3
I miejsce-Oliwia Trześniak (kl. 1b)
II miejsce-Oskar Miller (kl. 3b)
III miejsce-Rita Paluszyńska (kl. 1b), Emil Śmigielski (kl. 1a), Kacper Dąbrowski (kl. 2a), Janek Frątczak (kl. 3a), Fabian Stańczak (kl. 3b)
Wyróżnienia-Maciej Fornal (kl. 3b), Mikołaj Fornal ( „0” ), Zbigniew Linka ( „0” ), Antonina Rolbiecka (kl. 2b), Kacper Stasiak (kl. 2b), Zuzanna Trysko (kl. 3a)

2. „Biało-czerwone inspiracje z okazji 11 Listopada”
KLASY 0-3
I miejsce-Kaspian Czerwonka (kl. 2b)
II miejsce-Dawid Morawski ( „0” ), Milena Morawska (kl. 2 a)
III miejsce-Janek Frątczak (kl. 3a)
Wyróżnienia-Kacper Dąbrowski (kl. 2a), Alicja Szostak (kl. 2a)