Nauczanie STACJONARNE dla klas 1-8 od 31.05.2021r.

Opublikowano: 2022-01-15 07:25

Od 31.05.2021r. wracamy do pracy STACJONATNEJ w kl. 1-8 i oddziale "0".

• Nauka zdalna nigdy nie zastąpi nauki stacjonarnej. Każdy dzień w szkole jest bardzo ważny. Nie tylko z powodu zdobywania wiedzy i umiejętności przez uczniów, ale również z powodu utrzymywania właściwych relacji społecznych.

• 1 czerwca jest Dniem Dziecka.
    Drodzy Uczniowie, życzę Wam, wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy.
  • 1 i 2 czerwca to w naszej szkole sa DNIAMI RELACJI i świętowania, podczas których wszyscy postaramy się wspólnie spędzić miło czas z  członkami społeczności szkolnej, będą wycieczki i wyjścia – o szczegółach będzie informował wychowawca.

Dzień 3 czerwca (czwartek) jest dniem wolnym od pracy.

Dzień 4 czerwca ( piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica szkolna dostępna jest dla dzieci, których rodzice pracują i nie mogą zapewnić opieki.

Marek Dobucki