Nowy Rok Szkolny 2022/2023!

Opublikowano: 2022-08-31 18:35

Drodzy Uczniowie!

Wakacje szybko upłynęły pozostawiając cudowne wspomnienia. Był to dla nas wszystkich czas odpoczynku oraz regeneracji ciała i umysłu. Jedni z uśmiechem, drudzy z nieco mniejszym entuzjazmem wracają w szkolne mury. Niech ten rozpoczynający się rok szkolny będzie odkrywaniem Waszych pasji. Chcemy, aby godziny spędzone w klasach naszej szkoły były dla Was przepustką do lepszej przyszłości i przygotowaniem do spełnienia Waszych marzeń. Właśnie to jest najważniejsze – abyście wszyscy odnaleźli swoją wymarzoną drogę i nią podążali.

Stefan Żeromski, wybitny polski literat, napisał: „Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”. Niech słowa pisarza towarzyszą w kolejnej wspólnej podróży, która czeka nas w nadchodzącym roku szkolnym 2022/2023.

Z życzeniami wielu sukcesów

Dyrektor Szkoły Marek Dobucki,