Osiągnięcia artystyczne naszych uczniów.

Opublikowano: 2021-03-13 21:02, Numer artykułu: 35613 , Autor: D.Wojtysiak

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie brali udział w licznych konkursach plastycznych szkolnych, międzyszkolnych i ogólnopolskich. Okazało się, że wśród nas są prawdziwi artyści. A oto ich najważniejsze osiągnięcia:

W międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym przez: Zespół Szkół nr 33 i Urząd Marszałkowski w Toruniu zatytułowanym „ Moja rodzina” I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Veronika Polovynkina z klasy 8s, a Wiktoria Szuba z klasy 7a w tym samym konkursie zdobyła II miejsce!
W międzyszkolnym konkursie plastycznym „Na jesienną nutę”, Weronika Pawlak z klasy 6a i Paulina Szuba z klasy 7a zdobyły ex aequo II miejsce ,a Julia Jstrowska z klasy 7a otrzymała trzecią nagrodę!

Gratulujemy naszym laureatkom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Iwona Albińska - nauczyciel prowadzący
Marek Dobucki - dyrektor szkoły