Półkolonie zimowe 2021

Opublikowano: 2023-02-27 21:02

Z przyjemnością informujemy, że od 11.01 do 15.01.2021 r. odbywały się w naszej szkole półkolonie zimowe, które były dofinansowane przez Urząd Miasta Bydgoszczy.

Zajęcia trwały od godziny 8:00 do godziny 13:00, a uczestnikami byli uczniowie z klas 1-4, którzy najszybciej odpowiedzieli na naszą propozycję.W trakcie półkolonii dzieci uczestniczyły w wielu atrakcjach: zajęciach sportowo-tanecznych z instruktorem Szkoły Tańca "Gest", kreatywnych warsztatach podczas których wykonywały świece oraz figurki gipsowe, zajęciach "Robo-Projekt" i wielu innych. Gośćmi byli również Przyjaciele ze Straży Miejskiej, którzy opowiedzieli o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii. Pamiętając o sytuacji epidemiologicznej wszystkie zajęcia odbywały zgodnie z zaleceniami GIS. Oto relacje z  naszych zabaw!

Z zimowymi pozdrowieniami !

Dorota Wojtysiak  - kierownik półkolonii
Marek Dobucki - dyrektor szkoły