Próbny egzamin ósmoklasisty 2021/2022

Opublikowano: 2022-05-20 15:34, Numer artykułu: 48347 , Autor: M.Dobucki

W dniach 11 – 12 – 13 kwietnia 2022 r. uczniowie klas 8 uczestniczą w PróbnyEgzaminie Ósmoklasisty.
Uczniowie klas ósmych przychodzą na egzamin do szkoły zgodnie z planem (Załącznik 1) i zachowaniem Procedur Bezpieczeństwa ze szczególnym zwróceniem uwagi na dezynfekcję rąk przy wejściu do budynku, zakrywania ust i nosa maseczką i zachowania dystansu społecznego.

Egzamin Próbny jest formą przygotowania uczniów do Egzaminu Ósmoklasisty, który odbędzie się w maju 2022 r.

Dzięki Próbnemu Egzaminowi uczniowie:

• zapoznają się z procedurami egzaminu,
  • sprawdzą poziom swojej wiedzy,
  • poznają rodzaje zadań egzaminacyjnych,
  • nabędą doświadczenia związanego z przebiegiem egzaminu – co znacznie obniży stres na właściwym egzaminie.

Prosimy Rodziców o zadbanie, by dziecko wzięło udział w Egzaminie Próbnym, tym bardziej, że w tych dniach nie ma innych zajęć edukacyjnych dla klas ósmych.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w PróbnyEgzaminie Ósmoklasisty.
Życzymy wszystkim uczniom uzyskania jak najlepszych wyników na egzaminie.
Powodzenia!

Dyrektor Szkoły z Nauczycielami