Rowerowa Stolica Polski 2022

Opublikowano: 2022-07-31 01:15, Numer artykułu: 52803 , Autor: M.Dobucki

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Startujemy 1 czerwca.

Walczymy o puchar dla najbardziej rowerowej szkoły w Bydgoszczy.

Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów, rodziców, absolwentów, nauczycieli i pracowników oraz sympatyków naszej szkoły.

Startujemy jako SP37!!! Rywalizujemy w swoich klasach!!!

Metropolia Bydgoszcz przygotowała specjalne nagrody dla tych, którzy zdecydują się kręcić właśnie dla niej. Jeżeli pokonasz: 400 km – 800 km dostaniesz niebieskie skarpetki kolarskie, 801 km – 1200 km otrzymasz rowerowy mini narzędziownik, tzw. multitool marki EYEN Hexy S8, 1201 km lub więcej – wygrasz niebieską koszulkę rowerową marki SISU dedykowaną rywalizacji. Nagrody otrzymają także najbardziej rowerowe szkoły.

Dodatkowe nagrody w szkole!!!

Klasyfikacje dotyczyć będą uczniów i pracowników szkoły!
Uczeń oraz pracownik szkoły, którzy pokonają w czerwcu najwięcej kilometrów otrzymają Puchar Dyrektora SP37!

Co zrobić aby brać udział w zabawie? Informacje poniżej:

1. Pobieramy na telefon aplikację Aktywne Miasta

2. Z menu wybieramy Rywalizacje a następnie w zakładce ,,Ogólne" Rowerowa Stolica Polski 2022

Z listy rozwijanej wybieramy:

miasto - Bydgoszcz, rodzaj - Szkoły, grupę SP nr 37, wybieramy odpowiednią klasę, podgrupę ogólną lub nauczycieli.

3. Wsiadając na rower włączyć aplikację.

Czas zacząć rywalizację, ścigamy się z kolegami, koleżankami, nauczycielami i rodzicami!

ABC.. rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2022 - czyli wszystkie pytania o aplikacje i jej ustawienia oraz zasady RSP.

Rozpoczynamy 4. edycję rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. ABC aplikacji i zasad w Rowerowej Stolicy Polski.

Na stronie -

znajdziecie info w następujących tematach:

1. Aktualizacja aplikacji.

2. Jak dołączyć do Rywalizacji?

3. Zmiana Miasta i grupy.

4. Próby oszustwa.

5. Ograniczony czas trwania treningu.

6. Dla jakiego miasta kręcisz?

7. Co zrobić, aby Twój telefon współpracował z aplikacją?

8. Jak liczone są punkty do Rywalizacji?

9. Termin synchronizacji treningu.

10. Co oznaczają punkty, które pojawiają się po zakończeniu treningu i co mogę z nimi zrobić?

11. Czy aplikacja działa bez włączonego Internetu?

12. Czy aplikacja działa w tle?

13. Czy można przesyłać treningi pomiędzy aplikacją AM a innymi znanymi aplikacjami?

14. Problem dublowania treningów.

15. Czy w przypadku, kiedy użytkownik Aplikacji przyłączył się do Rywalizacji w trakcie jej trwania, czyli po 1 czerwca, jego kilometry kręcone wcześniej (od 1 czerwca) będą brane pod uwagę w Rywalizacji?

16. Kontakt.

W razie problemów prosimy o kontakt na adres: support@aktywne.miasta.pl

Mamy nadzieję, że zebrane najważniejsze informacje w jednym miejscu pozwolą Wam na poprawne ustawienie aplikacji oraz zapoznanie się z zasadami akcji.

#aktywnemiasta #rowerowastolicapolski

W szkole wszelkie pytania proszę kierować do nauczyciela wychowania fizycznego - Pawła Osińskiego.