Spotkanie integracyjne – podsumowanie innowacji pedagogicznej „Write me soon”

Dnia 15 czerwca 2023r. uczniowie klasy 6s przywitali wyczekanych gości – odwiedzili ich uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lnianie!

Od listopada 2022r. w ramach innowacji pedagogicznej, prowadzonej przez panią Joannę Rosenkiewicz, uczniowie wymieniali się listami napisanymi w języku angielskim. Przez ten czas, wymienili się informacjami na temat swojego miejsca zamieszkania, zainteresowań czy umiejętności. W ramach podsumowania projektu, uczniowie z SP w Lnianie odwiedzili klasę 6s w Bydgoszczy. Młodzi Bydgoszczanie oprowadzili gości po Starym Rynku oraz opowiedzieli o różnych symbolach naszego miasta. Po małej lekcji historii uczniowie wspólnie spędzili czas poznając się i grając w różne gry sportowe na Wyspie Młyńskiej.