Wspieraliśmy WOŚP.

Opublikowano: 2021-02-17 18:44, Numer artykułu: 36513 , Autor: D.Wojtysiak
Mamy to!
Od 29 stycznia do 7 lutego braliśmy udział w akcji, wspierającej 29 Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzieci, zgłaszając się do akcji i wykonując ćwiczenia, propagowały zbiórkę pieniędzy. Założony przez fundację PHO3NIX cel             1 000 000 został osiągnięty! Dziękujemy!
Dzięki pomocy najmłodszych udało się uzbierać łącznie           1 054 000zł!
Wszystkim, którzy włączyli się do akcji z SP37, bardzo dziękujemy, już dziś zapraszamy i zachęcamy do kolejnych sportowych wyzwań.
Informacje na ten temat będą przekazywane przez szkolnego koordynatora, którym w SP37 jest Pan Paweł Osiński- nauczyciel wychowania fizycznego.

Pho3nix Active School to akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. Dla najaktywniejszych dzieci i szkół przewidziane są atrakcyjne nagrody w ramach dwóch konkursów. Finałem akcji są dziewięciodniowe obchody Międzynarodowego Dnia Sportu – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku.
Patronat nad Pho3nix Active School objął Polski Komitet Olimpijski.