Klasa 4 ze zwiększoną liczbą godzin języka angielskiego.

Klasa językowa -nabór

KLASA SUKCESU Z ROZSZERZONYM JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

z radością informujemy, że od 1 września 2024r. otwieramy nową CZWARTĄ KLASĘ SUKCESU z rozszerzonym językiem angielskim. To doskonała okazja dla Państwa dzieci, aby rozwijały swoje umiejętności językowe na jeszcze wyższym poziomie.

Zapisy do nowej klasy będą odbywać się w sekretariacie szkoły. Aby zapisać dziecko, prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza dostępnego w sekretariacie.

O przyjęciu do klasy czwartej z rozszerzonym językiem angielskim decydować będzie rozmowa kwalifikacyjna, która pozwoli nam ocenić aktualny poziom (predyspozycji) znajomości języka Państwa dziecka.

Termin rozmowy kwalifikacyjnej zostanie ustalony indywidualnie po złożeniu dokumentów w sekretariacie.

Pierwszy termin rozmowy kwalifikacyjnej został ustalony na 19 czerwca 2024r. w godzinach od 8.00 do 10.30. Zgody prosimy dostarczyć do poniedziałku 17.06.2024r. do sekretariatu Szkoły. Dodatkowe zajęcia językowe będą odbywały się w dwóch grupach po jednej godzinie tygodniowo.

Intensywna konwersacja w połączeniu z wiedzą zdobytą na lekcjach przygotuje absolwentów Szkoły do swobodnej komunikacji w języku angielskim.

Uczniowie będą mieli możliwość ubiegać się o międzynarodowe certyfikaty poświadczające ich poziom wiedzy i umiejętności. Będzie to dodatkowym atutem na rynku zawodowym w Europie i na świecie.

Klasa ta będzie prowadzona pod patronatem m.in. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i International House SzkołY Języka Angielskiego Bydgoszcz Sp. z o.o., ul. Piotrowskiego 6, 85-098 Bydgoszcz, Poland.

Zajęcia będą realizowane przez Panią mgr Marlenę Serafin – dydaktyka, filologa angielskiego, pasjonata języka angielskiego z wieloletnim, bogatym doświadczeniem zawodowym, które będzie wspierać Pani Anna Czempińska – psycholog i mediator stały sądowy we współpracy z kadrą pedagogiczną.

Ilość miejsc ograniczona.