Dzień Dziecka 2024

Dzień Dziecka w SP37
14 czerwca 2024r.

W dniu 14 czerwca 2024r. w godzinach od 9.00 do 13.00 zapraszamy Uczniów do udziału w konkursach, spotkaniach, turniejach, pokazach i prelekcjach z okazji Dnia Dziecka.

Uroczystości odbędą się na terenie Szkoły Podstawowej nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Sportowymi, ul. Gdańska 122 pod hasłem
"Dzień Dziecka - z profilaktyką i sportem na TY."

Dla każdego Ucznia przewidziane są upominki.

Zapraszamy naszych Uczniów i rodziców

Na parterze budynku odbędzie się wernisaż obrazów uczniów Szkoły Podstawowej nr 37 namalowanych podczas warsztatów

"Kreatywna Moc Pouringu" wykonanych pod kierunkiem Pani psycholog Anny Czempińskiej.

Podczas uroczystości Rada Rodziców organizuje licytację obrazów.

Zebrane fundusze będą przeznaczone na działalność zajęć dodatkowych wspomagających rozwój Uczniów, odkrywaniu nowych talentów, budowaniu poczucia własnej wartości u naszych pociech.

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy zainwestowania w przyszłość naszych dzieci!