Koncert charytatywny w Zespole Szkół Budowlanych
Wspólny projekt zespołu wokalnego ,,Tęcza" i zespołu wokalnego ,,Jeżyki" z Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy ukończony!
Kilka tygodni przygotowań i prób wokalnych zaowocowały wspaniałym koncertem zaprezentowanym w auli ZSB w Bydgoszczy. Celem akcji było wsparcie finansowe jednego z uczniów budowlanki. Publiczność zakupiła cegiełki, które były biletem wstępu na nasz koncert. Nie brakowało chętnych do pomagania. Koncert zagrany został dwukrotnie, ponieważ aula nie była w stanie pomieścić wszystkich chętnych! Wybrzmiało wiele przebojów w wykonaniu obu zespołów i solistów. Doszły nas głosy, że inicjatywa i koncert bardzo się wszystkim podobały. . Nasi artyści wrócili bardzo zadowoleni i wzruszeni. Muzyka łączy ludzi. Warto pomagać.
Iwona Albińska